System X®

System X to najbardziej niezawodny, spośród profesjonalnych systemów ceramicznych.

Historia naszej marki narodziła się w 2010 roku w USA. Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji powłok dla przemysłu lotniczego. Opracowaliśmy powłoki ceramiczne m.in. dla takich firm jak: Sikorsky, Bombardier, a także dla największych linii lotniczych na świecie.

Obecnie nasze produkty wykorzystywane są do zabezpieczania lakieru samochodów, samolotów oraz jachtów. Wszystkie powłoki ceramiczne produkowane są w zakładzie w Thomaston, CT USA zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Wciąż pozostajemy wierni naszej misji, opartej na dostarczaniu najlepszej, najbardziej wydajnej i najtrwalszej technologii powłok na świecie.

Dlaczego powłoka System X®?

Twój samochód zasługuje na najlepsze produkty. Dlatego właściciele 
i kolekcjonerzy samochodów na całym świecie wybierają System X Automotive Ceramic Protection. Po prostu, ufają powłokom ceramicznym System X, a to dla nas najcenniejsza rekomendacja.

Automotive Ceramic Protection to system ochrony lakieru, który wykorzystuje autorskie technologie ceramiczne. Produkt ten, wiążąc strukturę cząsteczkową z cząsteczkami znajdującymi się na powierzchni lakieru tworzy powierzchnię, która zabezpiecza lakier przed korozją i promieniowaniem UV.

Co dzięki temu zyskujesz?

 

 

Zmniejszenie kosztów związanych z konserwacją

Zmniejszenie kosztów związanych z pielęgnacją lakieru

Oszczędność Twojego czasu